×
TR   EN

Hat ve Yapı Komisyonu

Hat ve Yapı Komisyonu 2012 yılından beri faaliyette bulunmaktadır. 2. Dönem Komisyon Başkanlığını ESTRAM A.Ş. Sabit Tesisler Müdürü Sn. Cem TUZCUOĞLU yürütmektedir.

Kayseri Ulaşım A.Ş. Sn. Cihangir Öztürk Grup Başkanlığı’nda “Hat ve Yapı”, ANKARA Metro’dan  Sn. Adnan ÇİFTÇİ Grup Başkanlığı’nda “ Elektromekanik Sistemler”, BURULAŞ’dan Sn. Murat Can KIRMIZI Grup Başkanlığı’nda “Tedarikçi Değerlendirme”  konularında  alt çalışma grubu bulunmaktadır.

Hat ve Yapı Komisyonu Adana Toplantısı

16-17 Ekim 2014 tarihinde, Adana Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde, Adana’da V. Hat ve Yapı Komisyonu Toplantısı gerçekleştirilmiştir.


2014 yılı içerisinde yapılan toplantılarda üyeler bilgi ve tecrübe paylaşımı ile farklı sistemleri incelerken kendilerine uygun olan imalat, cihaz veya ekipmanları inceleme şansı bulmuşlardır. Ayrıca yapılan görüşmeler, üyeler arasında malzeme ve ekipman paylaşımı konularını pekiştirmektedir.

Hat ve Yapı Komisyonu Bursa Toplantısı

11-12 Haziran 2015 tarihinde, BURULAŞ ev sahipliğinde, Bursa’da VI. Hat ve Yapı Komisyonu Toplantısı gerçekleştirilmiştir.

Bursa’da gerçekleşen toplantı kararlarından birisi ortak tip şartnamelerin oluşturulması yönünde çalışma yapılması olmuştur.

Komisyon, toplantının ikinci gününde Durmazlar fabrikasını ziyaret ederek, tüm süreçlere ilişkin bilgi almıştır.


Hat ve Yapı Komisyonu Antalya Toplantısı

26-27 Kasım 2015 tarihinde, Antalya Ulaşım A.Ş. ev sahipliğinde, Antalya’da VII.  Hat ve Yapı Komisyonu Toplantısı gerçekleştirilmiştir.
Ferhatpaşa Metro Tesisleri, Yavuz Selim Mahallesi, Metro Sokak No:3 Esenler / İSTANBUL
Sosyal Medyada Takip Edin!
Mesaj Bırakın
Bu sitede kullanıcı deneyimini geliştirmek ve sitenin verimli çalışmasını sağlamak için çerezler kullanılmaktadır. Daha fazla bilgi için Çerez Politikamızı okuyun.
Web Tasarım Medyatör İnteraktif